BASIS: E26/E27/E39/E40
IP65
Werktemperatuur:
-20 °C tot 55 °C.
Φ64mm x L155 mm |
| 16 W. | 125 l/w | 2.000 Lm | Φ64mm x L165 mm | |
| 20 W. | 125 l/w | 2.500 Lm | Φ64mm x L185 mm | |
| 24 W. | 125 l/w | 3000 Lm | Φ64mm x L205 mm | |
| 27 W. | 125 l/w | 3,375 Lm | Φ93mm x L204 mm | |
| 36 W. | 125 l/w | 4.500 lm | Φ93mm x L234 mm | |
| 45 W. | 125 l/w | 5,625 lm | Φ93mm x L265 mm | |
| 54 W. | 125 l/w | 6,750 lm | Φ93mm x L275 mm | |
| 24 W. | 160 Lm/w | 3,840 Lm |
Ingangsspanning:
AC90-305V, 50 Hz
CRI: Ra70, Ra80
CCT:
2200K-6500K
PF: >0.9 Bescherming tegen oversuikers:
6 KV, 10 KV
BASIS: E26/E27/E39/E40 IP54
Ontwerp voor 100% gesloten armatuur
Werktemperatuur:
-40 °C tot 55 °C.
Φ70mm x L135 mm |
| 35 W. | 160 Lm/w | 5.600 lm | Φ70mm x L175 mm | |
| 50 W. | 160 Lm/w | 8.000 Lm | Φ70mm x L195 mm | |
| 80 W. | 160 Lm/w | 12,800 lm | Φ70mm x L205 mm | |
| 100 W. | 160 Lm/w | 16.000 Lm | Φ99mm x L210mm | |
| 125 W. | 160 Lm/w | 20.000 Lm | Φ99mm x L210mm | |
| 150 W. | 160 Lm/w | 24.000 Lm | Φ99mm x L210mm | |
| 175 W. | 160 Lm/w | 28.000 Lm | Φ99mm x L210mm |
| Vermogen |
Licht
efficiëntie |
Lumen |
Gelijke vervanging
| 12 W. | 125 l/w | 1.500 Lm | CFL: 18 W, 23 W, 45 W. |
| 16 W. | 125 l/w | 2.000 Lm | CFL: 55 W, 65 W. |
| 20 W. | 125 l/w | 2.500 Lm | CFL: 55W, 65W, HPL: 80W, ZOON: 50W |
| 24 W. | 125 l/w | 3000 Lm | CFL: 65 W, 105 W, HPL: 80 W, ZOON: 50 W, 70 W. |
| 27 W. | 125 l/w | 3,375 Lm | HPL: 80 W, 100 W , ZOON: 50 W, 70 W. |
| 36 W. | 125 l/w | 4.500 lm | HPL: 100 W, 125 W , ZOON: 70 W, 100 W. |
| 45 W. | 125 l/w | 5,625 lm | HPL: 100 W, 125 W, ZOON: 70 W, 100 W. |
| 54 W. | 125 l/w | 6,750 lm | HPL: 100 W, 125 W, 250 W, ZOON: 70 W, 100 W, 150 W. |
| 35 W. | 160 Lm/w | 5.600 lm | HPL: 100 W, 125 W , ZOON: 70 W, 100 W. |
| 50 W. | 160 Lm/w | 8.000 Lm | HPL: 125 W, 250 W , ZOON: 70 W, 100 W, 150 W. |
| 80 W. | 160 Lm/w | 12,800 lm | HPL: 250 W, 400 W , ZOON: 150 W, 250 W , MHL: 175 W, 250 W. |
| 100 W. | 160 Lm/w | 16.000 Lm | HPL: 400 W , ZOON: 250 W , MHL: 250 W. |
| 125 W. | 160 Lm/w | 20.000 Lm | ZOON: 250 W, 400 W , MHL: 250 W, 400 W. |
| 150 W. | 160 Lm/w | 24.000 Lm | ZOON: 250 W, 400 W , MHL: 400 W. |
| 175 W. | 160 Lm/w | 28.000 Lm | ZOON: 250 W, 400 W , MHL: 400 W, 1000 W. |